X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
הזמן מלון הזמן מלון מלון כשר מלון כשר הזמן שאטל הזמן שאטל הזמן טיסה הזמן טיסה הזמן קונצרט הזמן קונצרט סיורים בוינה סיורים בוינה דלג על התור דלג על התור ביטוח נסיעות לחו"ל ביטוח נסיעות לחו"ל
 

תנאי שימוש במדריכי מוזה

מעודכן לתאריך : 9-7-2020

תקנון האתר - תקנון מדריכי מוזה

גולש/ת יקר/ה

לידיעתך, השימוש באתר/ים ובתכנים המוצגים בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים להלן.

אנא קרא תנאים אלה בעיון ובקפידה, שכן תחילת השימוש באתר/ים ותכניו/הם מעידה על הסכמתך ואישורך לאמור בתנאי שימוש אלו.

א. תנאי שימוש באתר (כפי שהם מפורטים במסמך זה)

ב. מדיניות שמירת פרטיות

האמור בתקנון זה מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד אולם הוא פונה ו/או מיועד לכלל המגדרים.

הגלישה באתר/י האינטרנט מהווה הסכמה לאמור בתנאי השימוש כפי שהם מתעדכנים מפעם לפעם.

תנאי שימוש :

מדריכי מוזה למטיילים בחו"ל מאגדת מדריכים בעברית ליעדים מרכזים בעולם : אירופה, וינה, אמסטרדם, ברלין, לונדון, ניו יורק, בודפשט, ברצלונה, מדריד, פריז, דבלין, רומא, פראג, בריסל, זלצבורג, טירול, איטליה, ספרד, שטוקהולם, בוקרשט, קופנהגן, ורשה, ציריך ואחרים (להלן: אתרי האינטרנט)

מדריכי מוזה למטיילים בחו"ל משמשים כשער כניסה לאינטרנט בכל הקשור למידע למטיילים בחו"ל, לרבות, מידע על מוזיאונים, גלריות, מסלולי טיולים מומלצים, כתבות, ידיעות, המלצות, טיפים, מידע חיוני, הפניה להזמנת כרטיסים, בתי מלון, רכב שכר וכיו"ב.

אתרי האינטרנט מופעלים ע"י "מוזה" פרסום ושיווק באינטרנט (להלן : "החברה").

למען הסר ספק

המידע הנמסר באתר/י האינטרנט של החברה הינו מידע כללי ואינפורמטיבי בלבד ויכול לשמש כמקור מידע לגולשים באתר/י האינטרנט בלבד. אין להציג מידע זה ו/או תשובות הניתנות במסגרת אתר/י האינטרנט, בפני כל גוף או גורם חיצוני ואין להסתמך עליהם לכל צורך אחר.

המידע והייעוץ הניתנים באתר/י האינטרנט אינם יכולים לשמש כבסיס לכל הליך משפטי ו/או אחר וכל שימושם הוא ככלי המשמש בסיס להערכה אפשרית של מידע למטיילים.
המידע הנמסר באתר/ים אינו מצוי באחריות החברה ו/או עורכי האתר ואין להסתמך עליו ככזה. 

המידע הנמסר באתר אינטרנט זה הינו מידע כללי ואינפורמטיבי ויש לראות בו המלצה בלבד. לקבלת מידע מלא ומפורט מומלץ לפנות ו/או יש לפנות לשגרירויות ו/או משרדי התיירות הרשמיים.

מערכת מסלולים :

באתר זה מותקנת ו/או תותקן בעתיד מערכת מסלולים לתכנון חופשה מותאמת אישית. לידיעתך מערכת המסלולים הינה אפליקציה אינטרנטית חכמה וידידותית אשר יודעת להתאים מסלולים לטיול ביעד ו/או בסביבתו הקרובה על פי העדפות האישיות שלך. המידע המוצג בתוצאות הינו מידע כללי ואינפורמטיבי ומהווה המלצה בלבד וכאמור אין להסתמך עליו - לקבלת מידע מוסמך מומלץ לך לפנות ללשכת התיירות המקומית.

מגזין התיירות - מטיילים באירופה :

מוסכם כי אתה נותן את הסכמתך לחברה לשלוח לך לכתובת הדואר האלקטרונית ו/או כל כתובת אחרת שנמסרה על ידיך לרבות באמצעות מסרונים ו/או הודעות ווטצאפ את מגזין התיירות - מטיילים באירופה. 

לצורך זאת תהא החברה רשאית להוסיף לרשימה הנמענים המנוהלת על ידה ו/או למאגרי המידע של החברה כל כתובת דוא"ל שעשית בה שימוש באתר/י האינטרנט אם דרך: יצירת קשר ו/או שלח לחבר ו/או פניה לנותני שירותים ו/או המלצות ו/או על ידי מילוי טפסים באתר/י האינטרנט ו/או רישום לרשימת התפוצה ו/או בכל דרך אחרת ולא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה בקשר לכך.

החברה מזמינה אותך לעיין במסמך : מדיניות שמירת פרטיות

אתה תהיה רשאי להסיר את כתובת הדוא"ל שלך לאחר קבלת מגזין התיירות - מטיילים באירופה בפעם הראשונה על ידי שימוש בקישור הסרה מרשימת תפוצה ו/או לחלופין לשלוח לחברה בקשה להסרה. את הבקשה ניתן לשלוח לכתובת הדוא"ל : [email protected] 

למען הסר ספק החברה מתחייבת לשמור על הפרטיות שלך הכול כמפורט בתקנון מדיניות פרטיות. 

פרסומות באתר :

בתכני האתר/ים מופיעים פרסומות גלויות ו/או סמויות ו/או מאמרים על נותני שירותים ו/או אחרים ו/או באנרים ו/או שטחי פרסום ו/או קישורים פרסומיים המפנים אותך ו/או הודעת דואר אלקטרוני מטעמך לאתרי צד שלישי בהם ניתן לבצע הזמנה של שירותים ו/או לקבל ייעוץ ו/או לרכוש כרטיסים ו/או לרכוש שוברי כניסה לאתרים ו/או המלצות ו/או כרטיסים לסיורים מאורגנים ו/או סיורים בקבוצות ו/או כרטיסים לקונצרט ו/או כרטיסים להצגות ו/או כרטיסים להופעות ו/או הזמנת רכב שכור ו/או הזמנת כרטיסי טיסה ו/או הזמנת שרותי הסעה ו/או כרטיסים למשחק ספורט ו/או הזמנת שירותי תיירות נוספים ו/או קבלת ייעוץ ממדרכי טיולים מקומיים ו/או שירותי תיירות אחרים ו/או נוספים ו/או קבלת ייעוץ מומחים ו/או אתרי מכירות ו/או אחר.

לידיעתך ההזמנות מבוצעות אצל חברות חיצוניות ואין לחברה כל אחריות על העסקה ו/או אופי השירות ו/או מחיר השירות ו/או תוקף השירות ו/או כל דבר אחר. כל האחריות על העסקה תהא בינך (הגולש) לבין החברה אצלה ביצעת את ההזמנה ו/או קיבלת את השירות.

החברה מידעת אותך מראש כי מדובר בפרסומות בלבד ולחברה אין כל קשר ו/או צד כלשהו לעסקה ולא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה בקשר לכך.
בנוסף לפרסומות אלה, החברה מאפשרת לצד שלישי להציב פרסומות בתוך אתר/י האינטרנט על ידי שימוש בעוגיות (Cookies) הכול כמפורט בתקנון מדיניות פרטיות

תכני האתר/ים :

בתקנון זה: "תכנים" - כל טקסט שמופיע באתר לרבות: מאמרים, קופונים, שוברי הטבה, שוברי הנחה, רשימות, סקרים, כתבות, סקירות, נתונים, ידיעות, ניתוחים, תכנים, הערכות, בטקסט, בתמונות ו/או בקול, שיועמדו לרשות הגולשים באתר ובמכשירי הקצה השונים בכל אמצעי שהוא, הקיים כיום, או יהיה קיים בעתיד, בין אם הוא בבעלות החברה ובין אם הוא בבעלות צד ג, המאפשר לחברה זכות שימוש בו.

חופש הביטוי :

חופש הביטוי הוא מאבני היסוד של אתר/י האינטרנט אך גם השמירה על חוקי מדינת ישראל. לפיכך, הנך מנוע מלפרסם באתר/י האינטרנט תכנים ו/או שמועות ו/או הודעות ו/או תמונות ו/או קבצים מסוגים שונים ו/או קישורים ו/או טקסטים ו/או כל מידע אחר אשר יש בו :

תכנים בעלי אופי מיני בוטה, שמועות, מאיימים, גזעניים, מוצאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות, פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים, פוגעים ברגשות הציבור ותכנים אשר מהווים הפרה כלשהי של החוק, לרבות תכנים בעלי אופי מסחרי ו/או המכילים מידע פרסומי כלשהו, תכנים אשר זכויות הקניין הרוחני בהם אינן שייכות לך, תכנים אשר מכילים וירוס מחשב מכל סוג שהוא, תכנים אשר אינם רלוונטיים לאתר/י האינטרנט ו/או לפורום בו הנך נמצא.

החברה ו/או מי מטעמה רשאית לסרב לפרסם תכנים אשר לדעתה מפרים מי מהתנאים הנ"ל ו/או עלולים לפגוע באתר/י האינטרנט ו/או בצד שלישי כלשהו והיא רשאית למחוק תכנים כאלו בכל עת.

זכור: התכנים שאתה מוסר לפרסום יהיו חשופים לכל משתמשי האינטרנט והחברה אינה יכולה לדעת אלו תגובות הנך עלול לקבל בעקבות מסירת התכנים, מי יגיב, ובאיזה אופן. על כן, החברה לא תישא כלפיך (או כלפי מי מטעמך) באחריות לתגובות אלו, או לכל תוצאה שתגרם לך או לרכושך בעקבות התגובות הנ"ל.

החברה לא תישא בכל אחריות ביחס לתכנים הנמצאים באתר/י האינטרנט ובכל מכשיר קצה בהם הם מופיעים, תוכנם, מהימנותן, דיוקם, אמינותם והשפעתם על המחשבים של הגולשים באתר וכן לכל נזק, אי נוחות, אבדן, עגמת נפש וכיוצא באלו תוצאות, ישירות או עקיפות שייגרמו לך, לרכושך או לכל צד שלישי בשל שימוש בתכנים אלו.

זכויות יוצרים

מלוא זכויות היוצרים והקניין הרוחני בעיצוב אתר/י האינטרנט, ובכל תוכנה, יישום, קוד מחשב, קובץ גרפי, טקסט וכל חומר אחר הכלול בו - הינן של החברה בלבד. אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן הנ"ל בלא קבלת הסכמתה של החברה, בכתב ומראש. סימני המסחר באתר/י האינטרנט הינם קניינה של החברה בלבד - או, במידה שפורסמו מטעמם של מפרסמים, קניינם של מפרסמים אלה בלבד. אין לעשות בהם שימוש בלא הסכמתם, בכתב ומראש.

החברה ממליצה לנהוג משנה זהירות בקשר עם התכנים המתפרסמים באתר/י האינטרנט ובמכשירי הקצה השונים. בפרט אמורים הדברים בכל הנוגע למידע המופיע בכל אחד מקטגוריות האתר/ים /או דפי מידע ו/או כתבות ו/או במועדון ההטבות ו/או כל מידע אחר המופיע באתר/י האינטרנט.

זכור: מידע זה אינו מהווה עצה מקצועית התלויה בעובדותיו של כל מקרה ומקרה. כאמור לעיל, החברה אינה אחראית לתכנים אלו ולתוצאות, ישירות או עקיפות שעלולות להיגרם לך או לצד שלישי כלשהו אם החלטת לפעול על בסיס תכנים אלו וחלה עליך אחריות המלאה והבלעדית לפעולותיך ותוצאותיהן.

שימוש באתר/ים

השימוש באתר/י האינטרנט ובתכנים ניתן לשימוש כמו שהוא (AS IS) בהתאם להחלטת החברה, ולא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה בגין תכונות השימוש, המגבלות או התגובות שיעורר הפרסום באתר/י האינטרנט ובמכשירי הקצה. השימוש, אפוא, בתכנים המוצגים באתר/י האינטרנט ובמכשירי הקצה ובשירותי האתר/ים, יעשה על אחריותך הבלעדית והמלאה.

החברה רשאית לסגור את אתר/י האינטרנט כולם ו/או חלקם ו/או לשנות מעת לעת את מבנהו, מראהו וזמינותם של השירותים והתכנים הניתנים בהם וזאת ללא צורך להודיע לך על כך מראש. לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה בקשר לכך.

החברה אינה מתחייבת שהשירות הניתן באתר/י האינטרנט לא יופרע, יינתן כסדרו ללא הפסקות והפרעות ו/או יהיה חסין מפני גישה לא חוקית למחשבי החברה ו/או לאתר/י האינטרנט ו/או למסד/י הנתונים, נזקים, קלקולים, תקלות, כשלים בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת אצל החברה או מי מספקיה או ייפגע מכל סיבה אחרת, והחברה לא תהא אחראית לכל נזק, ישיר או עקיף, עגמת נפש וכיו"ב שייגרמו לך או לרכושך עקב כך.

החברה תמנע ככל האפשר ממסירת פרטיך האישיים לצדדים שלישיים, למעט במקרים המפורטים במסמך: מדיניות פרטיות 

החברה רשאית להשתמש בפרטיך לצורך שיפור השירותים שהיא מציעה לך באתר/י האינטרנט ו/או במועדון ההטבות ו/או ליצירת קשר עמך, התאמת האתר לצרכיך והעדפותיך האישיות, לשלוח לך לתיבת הדואר האלקטרוני את מגזין התיירות - מטיילים באירופה. הכול כמפורט במסמך: מדיניות פרטיות 

החברה אינה מתחייבת כי כל הקישורים שימצאו באתר/י האינטרנט יהיו תקינים ויובילו לאתר/י אינטרנט פעיל, עקב הימצאותו של קישור לאתר מסוים באתר/י האינטרנט של החברה אינה מלמדת כי תוכן האתר/י המקושר הינו מהימן, מלא או עדכני, והחברה לא תישא בכל אחריות בקשר לכך.

מבלי לגרוע באמור לעיל החברה אינה אחראית לכל נזק, עקיף ו/או ישיר שייגרם לך או לרכושך כתוצאה משימוש ו/או הסתמכות על המידע והתכנים המופיעים באתר/ים אליהם תגיע באמצעות ו/או דרך שימוש ו/או קישור הקיימים באתר/י האינטרנט של החברה ו/או בגין שימוש ו/או הסתמכות על מידע ותכנים המתפרסמים באתר/י האינטרנט ע"י צדדים שלישיים.

המלצות / תגובות

בעלי עסקים שלטענתם נפגעים מהמלצה שהוספה ע"י הגולש ובאחריותו ב"הוסף המלצה" והם מעוניינים להסיר אותה יפעלו ע"פ אחד מהאפשרויות הבאות :

א. לבעל העסק תינתן האפשרות להגיב ספציפית להמלצה ממנה לטענתו נפגע.

ב. בעל העסק יהיה רשאי לשלוח למערכת אתר/י האינטרנט בקשה מנומקת המבקשת להסיר את ההמלצה ממנה לטענתו נפגע, המחיקה נתונה לשיקול הבלעדי של החברה ו/או מנהלי האתר/ים.

ג. בעל העסק יהיה רשאי להגיש בקשה בכתב בה הוא מבקש להסיר את האפשרות של הוספת המלצה / ראה המלצה, החברה ו/או מנהלי האתר/ים יסירו את האפשרות תוך 4 ימי עבודה מיום קבלת הבקשה בכתב.

ד. בעל העסק יהיה רשאי להגיש בקשה בכתב בה הוא מבקש להסיר את עצמו מרשומות אתר/י האינטרנט, החברה ו/או מנהלי האתר/ים יסירו אותו מהרשימות תוך 10 ימי עבודה מיום קבלת הבקשה בכתב.

למען הסר ספק – החברה אינה אחראית על התכנים המועלים לאתר/י האינטרנט ו/או "הרשת" על ידי הגולשים במדורי המלצות גולשים, פורמים, בלוגים, לוח מודעות ודומיהם. לחברה אין יכולת לפקח בצורה מלאה על כל התכנים המופיעים במדורים הנ"ל והיא אינה עומדת מאחורי הדברים.

האחריות הנובעת מהעלאה ו/או שימוש בתכנים מסוג זה ו/או אחר מוטלת על המשתמש עצמו והחברה לא תישא בכל אחריות. החברה שומרת לעצמה את הזכות - אך אינה מתחייבת - למחוק תכנים על פי שיקול דעתה הבלעדית.

העברת הזכויות באתר האינטרנט לצד שלישי

החברה תהא רשאית להעביר את זכויותיה לרבות כל מידע המצוי באתר/י האינטרנט ו/או במאגר/י המידע של החברה :

אם החברה תמכור או תעביר בכל צורה שהיא את פעילות אתר/י האינטרנט בחלקן ו/או במלואם לתאגיד כלשהו ו/או עמותה כלשהיא - וכן במקרה שתתמזג עם גוף אחר ו/או תמזג את פעילות אתר/י האינטרנט עם פעילותו של צד שלישי ו/או לארגונים אחרים הקשורים לחברה, כדוגמת חברת-אם, חברה-בת וחברה אחות ובלבד שתאגיד זה ו/או עמותה זו תקבל על עצמה כלפיך את הוראות מדיניות פרטיות זו;

אם החברה תארגן את פעילותה או את פעילות אתר/י האינטרנט במסגרת אחרת וכן במקרה שתשנה את המבנה המשפטי שלה ו/או תתמזג עם גוף אחר ו/או תמזג את פעילות האתר עם פעילותו של צד שלישי - היא תהיה זכאית להעביר לתאגיד החדש העתק מן המידע שנאגר אודותיך במאגר המידע של החברה ובלבד שתאגיד זה יקבל על עצמו כלפיך את הוראות מדיניות פרטיות זו;

כללי :

החברה רשאית להפסיק את השימוש שאתה עושה באתר/י האינטרנט של החברה במידה ולא תעמוד במי מתנאי הסכם זה.

אתה תשפה את החברה, עובדיה, מנהליה או מי מטעמם בגין כל נזק, הפסד, אבדן רווח, תשלום או הוצאה שייגרמו להם - ובכלל זה שכ"ט עו"ד והוצאות משפט - עקב הפרת תנאי שימוש אלה.

הוראות תקנון זה מתווספות לכל הוראות תקנון אחר המצוי באתר/ים ובמקרה של אי התאמה, גוברות עליהן.

החברה רשאית לשנות את תנאי שימוש אלה מעת לעת מבלי למסור על כך הודעה מראש.

בפוטר דף הבית של אתרי האינטרנט של החברה מופיע בדרך קבע קישור לתנאי השימוש באתר/ים ומחובתך להתעדכן בו, משום שהמשך השימוש באתרי האינטרנט על ידך יעיד על הסכמתך לכל שינוי ו/או שינויים שיתבצע/ו. 

על הסכם זה יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. מקום השיפוט הבלעדי לכל ענין הנוגע להסכם זה והשימוש באתר/י האינטרנט הינו בבתי המשפט המוסמכים באזור תל-אביב יפו.

פניות בקשר לאמור בתנאי שימוש באתר/י האינטרנט ניתן להפנות לחברה באמצעות כתובת הדוא"ל [email protected] או על ידי משלוח דואר רשום לכתובת : מוזה פרסום ושיווק באינטרנט רחוב ארלוזורוב 19 פתח תקוה 49408 .

 

 
רכישת E-SIM לגלישה באוסטריה הזמנת מלון בוינה כרטיסים לאטרקציות בוינה השכרת מכונית באוסטריה ביטוח נסיעות לאוסטריה