פארק מגדל המים של וינה - Wasserspielplatz Wasserturm

ליהנות משעשועי מים בוינה

למרגלות מגדל המים של וינה נפתח בשנת 2004 פארק מים לילדים, זהו פרויקט משותף של רשות הגנים של וינה ורשות המים, שהצליחו להקים יחדיו מגרש משחקי מים מהגדולים באירופה

פארק מגדל המים (Wasserspielplatz Wasserturm) משתרע על שטח רחב ידיים והפך לאחת האטרקציות המבוקשות לילדים בחודשי הקיץ החמים.

הקמת פארק המים נועדה לאפשר לימוד חוויתי לילדים מכל הגילאים על המים, היסטורית המים של וינה, יכולות המים, זרמים, מפלים ועוד. בפארק הילדים יכולים לחוות ביקור בחוף ים מלאכותי, לשחק בחול, לבנות ארמונות, לנוע בחופשיות ובבטחה בין מגוון האטרקציות שהוקמו בפארק.

אטרקציות בפארק

וינה ממוקמת במרכז אירופה, למעט נהר הדנובה שחוצה את העיר לילדים אין כל אפשרות לחוות פעילויות עם מים, לכן הקמת פארק המים בוינה הייתה חשובה מאוד.

בפארק המים של וינה הושקעו תקציבי ענק להקמת מגוון אטרקציות שיתנו מענה לילדים בכל הגילאים תוך שמירה על בטיחות הילדים בזמן השהייה בפארק.

בפארק הוקמו שטחי חוף מלאכותיים, מפרצים, בריכות מים, מתקני שעשועים ומבנים מיניאטוריים בדמות מגדל המים העתיק של וינה.

המתקנים בפארק הינם אינטראקטיביים ולילדים ניתנת האפשרות לשלוט בחוזק הזרמים, כיוון הזרמים, לצאת לטיול בין המפלים, לשוט עם סירות עץ, להשתעשע במרחבי המדשאות הירוקות או סתם לשכב לנוח על כיסא נוח ולהתחמם מהשמש הקיצית של וינה.

הנאה לכל המשפחה

כיף לשחק במים הקרים, להשפריץ מים על ההורים, לגלוש במגלשות מים ולרוץ ברחבי הפארק, הילדים הווינאים אוהבים להגיע לשחק ולהנות עם ההורים.

במפלי מים זורמים, שיט בסירה על אגם, משחקי כדור עף, מזרקות פעילות לילדים בהם ניתן להשפריץ אחד על השני, חווית שיט רפסודת חבלים, טיול על גשר חבלים באורך 15 מטר, משחקי חול, בניית ארמונות ועוד.

לילדים הקטנים עד גיל 3 מתחם מיוחד ומגודר הכולל מגוון פעילויות ואטרקציות מתאימות.

שעות פתיחה :

פארק המים פתוח מתחילת חודש מאי ועד לסוף ספטמבר, החל משעה 9:00 בבוקר ועד לשעה 21:00 בערב. בימי שישי החל משעה 11:00 בבוקר.

שונות :

בפארק מקלחות מסודרות וחדרי שירותים בעלי מנגנון ניקוי אוטומטי בעלות של 50 יורו-סנט

בפארק פינות ישיבה לרבות דוכנים לקניית גלידות, שלגונים ודברי מזון שונים

הפארק נגיש בחלקו לכיסאות גלגלים.

ניתן להשכיר שמשיות ים.

חל איסור עישון בכל רחבי הפארק

הכניסה עם בעלי חיים אסורה

הכניסה לפארק חינם

 

כתבות שאולי יעניינו אותך