פסטיבל חול בעיר וינה - Vienna sand in the city

הפנינג חוף ים במרכז וינה

אתם בטח מכירים את וינה בתוך העיר היפהפיה שעל גדות הדנובה, עם מבנים עתיקים, הרינג שטראסה, ארמונות וגנים והרבה מאוד יופי אירופאי, אבל את פסטיבל חול בעיר וינה כבר יצא לכם להכיר?

לא, לא התבלבלנו. אם וינה לא נמצאת על חוף הים, חוף הים מגיע אל וינה. הוא מגיע הישר לתוך רחבה ענקית שנמצאת בין הפארק העירוני (שטאט פארק) להיכל הקונצרטים (קונצרטהוס) של וינה. כל קיץ, יותר נכון מתחילת האביב סוף אפריל  ועד תחילת הסתיו- תחילת ספטמבר, מובאות כמויות עצומות של חול ים אמיתי, כיסאות נוח, שולחנות, ביתני אוכל ובירה ורשת לכדורעף חופים בכל במסגרת פסטיבל חול בעיר וינה.

בתמונה: זוג נהנה במהלך ימי פסטיבל חול בעיר וינה
בתמונה: זוג נהנה במהלך ימי פסטיבל חול בעיר וינה

נא להכיר- זהו חוף הים של וינה שהפך כבר לחלק בלתי נפרד מהקיץ הוינאי. בוינה הכל אפשרי, כולל תחושה שאתם נמצאים בחוף ים זהוב באחת מערי החוף התוססות, כולל תל אביב, רק בלי החום והלחות המעיקים של הקיץ (ובלי הים).

דקלים, מיטות שיזוף וכדורעף חופים

לא רק חול נמצא במהלך פסטיבל הקיץ הכיפי הזה, פסטיבל חול בעיר וינה (sand in the city wien). הוינאים יודעים היטב לייצר אווירה של חוף. הדקלים שיעטרו כל פינה בשטח החוף יתנו אווירה של חוף ים בקליפורניה או בחופי הים התיכון. ברחבי החוף יפוזרו מיטות שיזוף עליהן תוכלו להתרווח בשמש האוסטרית שאינה מאיימת כמו השמש הים תיכונית, אפילו באמצע הקיץ.

אל אווירת השלווה והכיף של פסטיבל חול בעיר וינה תוכלו להכנס יחד עם תיירים ומקומיים רבים שרוצים ליהנות בחוף הים אחרי יום עבודה. מוזיקת הצ'ילאאוט המושמעת במקום יחד עם הבארים והדוכנים המפוזרים בשטח המקום ומציעים משקאות ואוכל יכניסו את כולם היטב אל תוך אווירת הפסטיבל, אווירה של חופים המורגשת במקום היטב.

אם אתם מחפשים את האקשן והספורט של חוף הים, טורניר כדורעף חופים יפתח במקום במיוחד עבורכם ומשחקים יהיו משעות אחר הצהריים עד הלילה. אז מי אמר שצריך ים בכדי להרגיש על חוף הים?

פסטיבל חול בוינה - הפנינג של קיץ

מסיבות, מופעים והפעלות לילדים

חוף הים של וינה במסגרת פסטיבל חול בעיר נראה כ"כ אמיתי עד שלפעמים שוכחים שזהו פסטיבל. אבל כמו בפסטיבל טוב, גם בחוף הים של וינה לא מסתפקים בחול, דקלים ומוזיקה רגועה. במשך כל ימי הפסטיבל יהיו במקום הופעות חיות, מסיבות ריקודים עד אור הבוקר והפעלות לילדים (אם כי להם מספיק גם לבנות ארמון בחול...). פסטיבל חול בעירוינה הוא פסטיבל מוצלח שהופך את הקיץ בוינה לחגיגה אמיתית של שחרור, קיץ שכולו הנאה.

 

 

כתבות שאולי יעניינו אותך