אוקטוברפסט וינה - Oktoberfest

חגיגות אוקטוברפסט - פסטיבל אוקטובר

בלבוש אוסטרי מסורתי, מוסיקה על שלל גווניה, אוכל מקומי מעולה ובירה טעימה עומדים לחגוג עשרות אלפי ווינאים ותיירים את בוא הסתיו בפסטיבל אוקטוברפסט וינה (Oktoberfest). הפסטיבל יתקיים השנה 2018 מתאריך 27 לספטמבר ועד 14 לאוקטובר למרגלותיו של הגלגל הענק של וינה (Wiener Riesenrad), בפארק השעשועים פראטר (Prater Amusement Park).

הזמן מראש כרטיס לגלגל הענק בוינה >>

אוקטוברפסט - פסטיבל הבריה
אוקטוברפסט - פסטיבל הבריה
חוגגים אוקטוברפסט גם בוינה

זאת השנה המי יודע כמה ברציפות בה מתקיים הפסטיבל העממי המבשר את תחילתו של הסתיו, לקראת הפסטיבל הוקמו שלושה אוהלים ענקיים ודוכני מזון ושתיה, כחלק מההפנינג הענק יופיעו להקות מוסיקה מז'אנרים שונים, מוסיקת ג'אז, מוסיקה אוסטרית מסורתית ועוד מגוון נגני רחוב שהסתובבו בשטח הפסטיבל ויעשו שמח.

ניחוח אוסטריה של זהב

השנה, אוקטוברפסט יהיה בניחוח אוסטריה של זהב, בתקופת הפסטיבל יגיעו נציגיהם האוסטריים של כל המחוזות, יציגו את עצמם, יספרו על מנהגיהם, יכינו מאכלים שמסמלים את המסורת של המחוז בו הם חיים, יילבשו בגדים מסורתיים ויחגגו לצלילי המוסיקה המקומית לה הם רגילים.

דוכני מזון ובירה

שניצל אוסטרי, בשר צלוי, נקניקיות עסיסיות, בירה ומגוון עשיר של מאפים אוסטרים, עומדים להיות מנת חלקם של עשרות אלפי ווינאים שיוצאים לחגוג את הפסטיבל המסורתי.

מגיעים לחגיגה

אם אתה בוינה בתקופת אוקטוברפסט, זאת חוויה שאסור לפספס, הכניסה לשטח הפסטיבל חינם, הופעות של זמרים ולהקות יהיו חיבות בכרטיס כניסה, החגיגה מסביב מיוחדת במינה, האוסטרים חוגגים בכל הזדמנות הפעם את בוא הנחליאלי ותחילת סתיו.

לפרטים נוספים : www.wienerwiesnfest.at
 

 

כתבות שאולי יעניינו אותך