סילבסטר בוינה - Silvester in Vienna

חוגגים את השנה האזרחית החדשה - New Year's Eve 2017/18 in Vienna

פסטיבל סילבסטר של וינה (יריד סילבסטר של וינה) נערך מידי שנה מתום חופשת חג המולד ועד לליל הסילבסטר. הפסטיבל הוא חגיגה ענקית שמכריזה על בואה של השנה האזרחית החדשה, בפסטיבל סילבסטר תוכל לטייל בין דוכני עץ המציעים למכירה זיקוקי דינור, נפצים, חזירונים מחרסינה וזכוכית המוצגים בשלל מצבים רומנטיים, אינטימיים ואירוטיים, לצד דוכני הגלו-ווין המסורתיים (משקה של יין חם – דומה לפונטש) , נקנקיות עסיסיות ושלל דברי מאפה.

סילבסטר בוינה

השווקים של הסילבסטר

פסטיבל סילבסטר בוינה הוא בעצם תחילת החגיגה הגדולה של ערב השנה האזרחית החדשה, שנה חדשה בה מאחל כל אדם לחבריו, מכריו ומשפחתו את מיטב הברכות - הווינאים נוהגים להעניק במתנה בערב סילבסטר חזירוניים המוצעים למכירה בפסטיבל.

החזירונים מסמלים את הברכה לשנה החדשה, שנה של שפע, שנה של בריאות, שנה של אהבה, וניתן לקנות אותם במגוון עיצובים המציגים מצבים שונים כגון : זוג חזירונים מאוהב, זוג חזירונים מחובק, זוג חזירונים המדמה נשיקה וכן חזירונים במוצגים במצבים אינטמיים ואירוטיים.

דוכן בשוק הסילבסטר בוינה

חגיגות סילבסטר בכל רחבי וינה

פסטיבל הסילבסטר בוינה נערך בכל רחבי העיר וינה כך לדוגמא תוכל למצוא את דוכני הפסטיבל בסמוך לבניין הספרייה של וינה, ארמון שנברון, ברחבה של ה"פרטר" (הגלגל הענק של וינה) ובשלל מקומות נוספים.

ערב השנה החדשה 2017-2018 בוינה

 

כתבות שאולי יעניינו אותך