סיור במשאית האדומה - Old Timer Tour

סיור במשאית המשטרה הישנה

אם אתם רוצים לחוות את וינה מזווית מיוחדת ולא שגרתית, צאו לטיול בעיר העתיקה עם משאית המשטרה הישנה (משאית אדומה). זהו טיול שכולו אומר חוויה מיוחדת ונפלאה המשלבת נוסטלגיה והיסטוריה. כבר בעליה למשאית תרגישו תחושה אחרת עוד בטרם יתניע ויחל בנסיעה.

זוהי משאית מיוחדת במינה, מאלה שרואים רק בסרטים הישנים. זאת משאית אדומה ישנה אשר הייתה בשימוש המשטרה האוסטרית. למשאית יש את המבנה של הטיולית והאוטובוסים של פעם, עם דמיון למשאיות צבאיות ישנות.

סיור במשאית האדומה
סיור במשאית האדומה
לנסוע באוטו כמו פעם...

אם אתם בטיול עם הילדים, עבורם זו תהיה חוויה מיוחדת לנסוע במשאית פתוחה שיתכן שדגמים דומים לו יש להם רק בין מכוניות הצעצוע שלהם. בנוסף למשאית, כמובן שהסיור עצמו הוא מקסים. הוא כולל את כל האתרים והמבנים החשובים שישנם בעיר העתיקה. ועובר דרך ארמון הלדן, הפרלמנט האוסטרי, התיאטרון, מוזיאון אלברטינה, המוזיאון לאמנות יפה, המוזיאון לאמנות מודרנית ועוד.

סיור במשאית האדומה הפתוחה מאפשרת לחוש את כל המתרחש סביבכם כולל את הרוח הנעימה. זוהי תחושה ייחודית. המשאית עוברת לאורכה של הרינג שטראסה, חולפת על פני המבנים היפהפיים, כולל הארמונות והמבנים העתיקים המעטרים את הרחוב, עוברת בסמוך לכנסיות הבנויות בסגנון גותי מפואר.

לנסוע ברחובות וינה

זוהי נסיעה שלווה בה ניתן לראות מהצד את החיים המתנהלים בלב ליבה של וינה: את האנשים היושבים בנחת בבתי הקפה או במסעדות, עושים פעמיהם אל החנויות, את התיירים המסתובבים עם המצלמות עליהם ומצלמים כל מבנה ומבנה- שלא תטעו, גם אתם נראים כך מהצד.. אי אפשר שלא ללכת בהתלהבות בוינה ולצלם כל גן, ארמון או מבנה ייחודי שצץ לו מקרן הרחוב.

המשאית האדומה תחלוף גם בסמוך לטיילת הדנובה היפהפיה. הדנובה היא מוקד משיכה למטיילים בעיר. ספינות עמוסות בתיירים שטות להן בנחת בנהר, הטיילת מלאה בדוכנים, מסעדות, בתי קפה ופארקים ירוקים לצידה.משפחות עם ילדים ואף זוגות מטיילים בה.

את כל היופי הזה תוכלו לקבל בסיור במשאית האדומה. מלבד המראות ניתן לשמוע הסברים על כל אחד מהאתרים החשובים והמשמעותיים שלידם תחלפו באמצעות הקלטה או באמצעות מדריך אנושי. אתם יכולים לבחור עד כמה אתם מעוניינים להתרשם פשוט מהתבוננות ועד כמה ברצונכם להעמיק את ידיעותיכם על העיר במהלך הסיור.

שעות פעילות :

מתאריך 2 למאי ועד ל – 13 לאוקטובר מידי יום החל משעה 10:30 ועד לשעה 16:00

 

כתבות שאולי יעניינו אותך