החלקה על הקרח - Ice skate in Wiener Eislauf

מרכז וינה להחלקה על הקרח

מרכז וינה להחלקה על הקרח (Ice skate in Wiener Eislauf) הוא אחד המקומות הוותיקים בוינה בו נוהגים הווינאים המקומים להגיע ולהנות מהספורט החורפי הנפלא הזה. במרכז ההחלקה על הקרח תוכלו להתחבר בקלות לאווירה החורפית של וינה ולהחליק לצד עשרות אנשים בכל הגילאיים.

במרכז ההחלקה על הקרח - רחבה ענקית בצבע לבן שבולט בחגיגיות שלו ועושה חשק להוריד נעליים, לשים את המחליקים ולצאת לדרך ...

מרכז וינה להחלקה על הקרח ליד הפארק העירוני

משטח החלקה ענק

הרחבה היא בגודל עצום של 6000 מטרים רבועים- זהו שטח גדול מאוד כך שאפשר להחליק בכיף במשך שעות. עבור הישראלים אשר פחות מנוסים בספורט הזה זוהי חוויה משעשעת ומשחררת בה כולם נופלים בצורות מצחיקות ואפשר לצלם סרט פספוסים שלם- מזכרת נהדרת מהטיול.

למרות שהצבע הלבן שולט במקום, יש בו גם הרבה מאוד צבע ולא משעמם לרגע. אנשים רבים, מקומיים ותיירים מחליקים להם בכיף. נראה כי ההחלקה על הקרח עבור האוסטרים היא כמו הליכה על חוף הים עבור הישראלים.

אבא מלמד את בנו להחליק על הקרח

מרכז ההחלקה על הקרח של וינה  הוא אחד המקומות בו אפשר להתערבב עם המקומיים. אנשים רבים, צעירים ומבוגרים כאחד מחליקים ושומעים מוזיקה תוך כדי ההחלקה. עם כל הקור, במקום ישנן אנרגיות, חיוניות אשר מחממים את הגוף והנפש.

ממש כמו הליכה גם ההחלקה על הקרח היא ספורט בריא. זוהי דרך מצויינת לשרוף קצת את הקלוריות הנכנסות לגוף במהלך הטיול. ממש כמו בחופי הים אצלנו, ילדים רבים משתעשעים במגוון משחקים על הקרח.

מדהים לראות עד כמה הילדים המקומיים שולטים בספורט הזה ונעים על גבי הרחבה בקלילות תוך כדי משחקים, ממש כמו בגן שעשועים או על הדשא. ילדים הם ילדים ותמיד ימצאו את הדרך שלהם למשחק בכל מקום אפשרי.

מרכז וינה להחלקה על הקרח הוא גם מרכז להוקי קרח. אם אתם מתעניינים במשחק והייתם רוצים להתנסות בו זוהי הזדמנות מצויינת. גם להחלקה וגם למשחק ההוקי קרח ניתן לעבור הדרכה של אחד המדריכים במקום ולהתחיל לשחק.

אחת החוויות המדהימות היא להחליק על הקרח בלילה. בלילה מתמלאת הרחבה באורות צבעוניים, כולל אורותיו של מלון אינטרקונטיננטל הסמוך. נורות צבעוניות נדלקות וצובעות את הרחבה הלבנה. השילוב של האורות הצבעוניים עם הלבן הוא מדהים, ממש אווירת כריסמס. בתור ישראלים שלהם לא מוצעת חווית ההחלקה על הקרח כל יום, מומלץ להגיע למקום ולחוות אווירה אירופאית במיטבה.

חוויה לילדים במרכז ההחלקה על הקרח של וינה

 

כתבות שאולי יעניינו אותך