עיר הקניות אס צ'ה אס - SCS

שופינג וכיף בעיר הקניות SCS בוינה

נעלו נעליים נוחות, הכינו את הארנק וצאו לחוויית שופינג וכיף בעיר הקניות אס-צ'ה-אס (SCS). אס צ'ה אס נחשב לקניון הגדול ביותר באוסטריה, מדובר על מתחם הבנוי משרשרת של שמונה קניונים בהם למעלה מ-330 חנויות בכל תחום, חנויות מותגים כמו פרימארק, איקאה, נספרסו ואחרים, בית קולנוע, בתי קפה ומסעדות.

זהו מתחם קניונים שלא רואים בכל יום, מתחם שפועל ומתפקד כעיר מקורה וניתן להעביר בו יום שלם של קניות ובילויים.

עיר הקניות הגדולה ביותר באוסטריה

מגה קניון

עיר הקניות אס-צה-אסSCS  (Shopping City South) נמצאת דרומית למרכז העיר וינה ובמרחק של כחצי שעה ממנה באזור הקרוי ווזנדורף (Vösendorf). מדובר על מתחם ענק שמשתרע על פני שטח של 225 אלף קמ"ר ובו מאות חנויות וחנייה חיצונית ל-10,000 מכוניות.

האס צ'ה אס נפתח בשנת 1976 ועבר שיפוץ גדול בשנת 2012, באס צה אס מועסקים למעלה מ-4500 עובדים.  מרכז הקניות הענק נחשב לאחד הגדולים באירופה, הוא נמצא בבעלותה של חברת נדל"ן צרפתית ששילמה עבורו כ- 607 מיליון יורו.

דרכי הגעה

אל עיר הקניות אס צ'ה אס ניתן להגיע בקלות הן ברכב והן ברכבת, כמו גם ישנן הסעות חינמיות למקום באוטובוסים של איקאה שנמצאים בתחנת הרכבת התחתית Siebenhirten של קו 6U (מצ"ב טבלת שעות)

עיר הקניות אס צ'ה אס נגישה לכיסאות גלגלים, ברחבי הקניונים תמצאו עמדות הטענה לטלפונים סלולרים, לוקרים ועוד. בשל גודלו המגה קניון הזה יש לשים לב היטב שהילדים לצדכם כל הזמן משום שקל מאוד ללכת לאיבוד.

החנויות פתוחות בימים שני עד שבת. בימי ראשון החנויות סגורות למעט חלק מבתי הקפה, המסעדות ובתי הקולנוע.

 

כתבות שאולי יעניינו אותך