שוק האיכרים פייגנהוף - Feigenhof

שוק חוות הירקות האורגנים

שוק האיכרים פייגנהוף (Feigenhof) מציע מגוון ושפע של ירקות אורגניים, עשבים טריים ומיצים טבעיים ומרעננים. חוות הירקות אורגנים שוכנת במרחק קצר מטירת נוייגבאוד באזור פסטורלי וירוק שמשרה על המבקרים אווירה כפרית ומסורתית המאפיינת את האזור לאורך מאות בשנים.

חוות התאנים - מבחר עצום של פירות וירקות

שוק האיכרים פייגנהוף מציע מבחר עצום של פירות וירקות טרים, כשגולת הכותרת היא חוות התאנים של פייגנהוף (Feigenhof Fig farm), בה היצע של 25 סוגים שונים של תאנים, 200 סוגי עשבי תיבול ופירות וירקות טריים ואיכותיים.

בשוק האיכרים תוכלו ליהנות מכמה זנים נדירים של ירקות, מאכלים ומזונות שונים היחודיים למקום ביניהם תרד הודי בעל טעם כשל תירס, שורשים מיוחדים וזנים שונים של פירות יער.

שוק של שישי שבת

שוק האיכרים פייגנהוף - חוויה קולינרית ואורגנית. השוק פתוח בימי שישי ושבת מזמין את המבקרים לקנות תוצרת טרייה מהחווה המקומית המשתרעת על פני 11,000 מ"ר של שדות מוריקים וטבע יפיפה.

חובבי הקולינריה יוכלו ליהנות ממאכלי תאנה מיוחדים היכולים לשמש כמתנה וכמזכרת מהחווה וכוללים תאנים בשילוב של וורדים וגרניום, תאנים בווניל וכן משקאות מקומיים כגון שנאפס תאנים וליקר.

סטארטאפ אורגני

בעלי שוק חוות הירקות האורגנים הם הזוג הרלד ואורסולה המשקיעים את זמנם בפיתוח החווה. בשנת 2006 הזוג נטעו את צי התאנים הראשונים במקום ומאז החווה הפכה לשם דבר בוינה ובאזור כולו.
 

 

כתבות שאולי יעניינו אותך