הוייריגן אקספרס - heurigen express

מסע מרתק ברכבת באזורי הכרמים

חובבי יין, ילדים ורומנטיקנים בוודאי ישמחו לעלות על רכבת ההוייריגן אקספרס שתיקח אותם לסיור מעניין ומרתק המהווה מסע של ממש דרך אזורי הכרמים והיין של אוסטריה. ההוייריגן אקספרס (heurigen express) היא אטרקציה נהדרת.

אתם מוזמנים לעלות ולהצטרף לטיול המיוחד ולחוות טיול חוויתי בחוות ועיירות יין ציוריות ולעבור גנים, בתים וחצרות עתיקות המגדלות ענבים ומייצרות יין באופן מסורתי המשמר את ההיסטוריה המרתקת של תרבות היין המקומית.

בואו למסע מרתק באזורי הכרמים
בואו למסע מרתק באזורי הכרמים
לאורך שבילי הבוצרים...

רכבת האקספרס עוברת במסלול ומסילות אשר שימשו בעבר להסיע את המקומיים והמבקרים ממרכזי הערים לאזורי הכרמים והיין של אוסטריה, במהלך הנסיעה ניתן להתרשם מנופיה המרהיבים של המדינה ומהשטחים הפתוחים המלבלבים, הירוקים ושובי הנפש.

המסלול עובר בינות לטירות, וילות עתיקות ובתי חווה מסורתיים שנשתמרו מימים עברו ועובר על פני ביתו של בטהובן והמוזיאון המוקדש לו.

מתאים לילדים, חובבי יין ורומנטיקה

הנסיעה ברכבת הוייריגן אקספרס מתאימה לילדים, חובבי היין והרומנטיקה - המסלול מעניק חוויה חושית ורגשית בנבכי אזורי היין העתיקים של אוסטריה. במהלך הנסיעה תוכלו לבקר בטברנת יין בגרינזינג חמימה וביתית וליהנות מטעימות של יין מקומי משובח ולהאזין לקול מוסיקה מסורתית המנגנת ברקע.

הנסיעה מהווה אטרקציה אמתית ואפשרות לחוות את ערי ואזורי היין ולחוש את המסורת עתיקת היומין והתרבות המקומית.

 

כתבות שאולי יעניינו אותך