שוק הפשפשים אם הוף - Antiquitätenmarkt Am Hof

שוק קסום בניחוח של פעם

שוק הפשפשים אם הוף זהו לא עוד סתם שוק פשפשים אחד מני רבים אלא שוק פשפשים בעל ייחודיות ואווירה קסומה בניחוח של המאה הקודמת, שוק הפשפשים של אם הוף מהווה גן עדן של ממש לאספנים ולחובבי העתיקות המציג אוספים ופריטים נדירים. 

שוק הפשפשים בכיכר אם הוף
שוק הפשפשים בכיכר אם הוף
אוספים, עתיקות ופיצ'פקעס ...

מגוון העתיקות המוצגות בשוק הפשפשים אם הוף (Antiquitätenmarkt Am Hof) הוא עצום וכולל מוצרים ופריטים מסוגים שונים ומתחומים רבים, לחובבי האומנות, תולעי הספרים שבינינו והאספנים, כמו גם לחובבי הפיצ'פקעס זהו אתר חובה של ממש.

מפעם לפעם ישנם שינויים מסוימים בדוכנים המוצגים אולם המקום שומר על מראהו ומבנהו וניתן לחזור אליו ולמצוא את אותם הפריטים שעניינו אותנו בביקור הקודם. מגוון האוספים בשוק כולל מטבעות, תכשיטים, ספרים, מוצרי עור ועוד.

תרבות ומסורת של מסחר...

שוק הפשפשים אם הוף הוקם בשנת 1973 ובשל הביקוש הרב וההתעניינות אשר יצר הורחב והועבר למיקומו הנוכחי בעיר העתיקה בכיכר אם הוף המרכזית (Am Hof), המקום מציג את התרבות המסורתית של העיר ווינה לפני התפתחות התאגידים, המותגים וחברות הענק ומציג הצצה לאורח החיים ולמאפיינים ההיסטוריים של המסחר בעיר.

שוק הפשפשים אם הוף שומר על סטנדרט של אומנות באיכות גבוהה ומוצרים עתיקים בעלי ערך אספני ורגשי. השוק מתקיים בימים שישי ושבת החל משעות הבוקר ועד אחר הצהרים המאוחרים.

 

כתבות שאולי יעניינו אותך