זאלם בראו מבשלת בירה - Salm Brau

מבשלת בירה ומסבאה מאז שנת 1924

מבשלת הבירה הוותיקה זאלם בראו (Salm Brau) נוסדה בשנת 1924 על ידי ג'אורג וולדיטס ומאז משמשת כשגרירה של בירה אוסטרית מסורתית. האווירה במבשלת הבירה זאלם בראו מיוחדת והמסבאה השייכת למבשלת הבירה נחשבת פופלארית ואהובה על המקומיים ותיירים.

בתפריט: מאכלים אוסטריים

מסעדת זלאם בראו שבבעלות המבשלה המסורתית מציעה ללקוחותיה לטעום משלל מטעמים מקומיים ומסורתיים הכוללים שניצל מצוין, בשרים, תפוחי אדמה, אליהם מצטרפת רשימה של מגוון סוגי בירה המיוצרים במקום -  כך נוצרת אווירת מסבאה של פעם והכל במחירים סבירים למדי (מומלץ להזמין מקומות מראש).

מבשלת בירה ומסעדה אוסטרית
מבשלת בירה ומסעדה אוסטרית
אורוות סוסים שהפכה למסבאה

מבשלת הבירה זאלם בראו נמצאת ליד ארמון בלוודר התחתון, משכנו לשעבר של הנסיך יוג'ין מסבויה. מבנה המבשלה בנוי על חורבות אורווה ששימשה מקום משכנם של סוסי הקיסרית.

ללמוד על תהליך הכנת הבירה

במסעדת זאלם בראו תוכלו להתרשם מתהליך ייצור הבירה המקורי והמסורתי השומר על הצביון מימים ימימה, ישנם ימים פתוחים בהם מוזמנים הלקוחות והמתעניינים לחוות וללמוד על התהליך הייחודי.

התהליך המסורתי עושה כיום שימוש בטכנולוגיות מתקדמות וזאת מבלי לפגום בטעם, באיכות ובייחודיות הבירה המיוצרת מחומרי גלם איכותיים מימי בוואריה העליזים.

מבשלת זאלם בראו מתמחה בייצור 5 בירות מרכזיות בטעמים וניחוחות של צמחים על פי מתכונים עתיקים ומקוריים.

ההיסטוריה של זאלם בראו

זאלם בראו מהווה את אחת המבשלות היחידות המעבירה את הידע שלה ללקוחותיה. המבשלה מייצרת את הציוד לייצור הבירה הייחודית בעצמה כאשר המכונות המשמשות אותה הן מהעתיקות בעולם. הציוד של חברת זאלם לייצור בירה מותקן ב-30 מדינות בכל העולם.

את הבירות המיוצרות בשיטות של זאלם ובעזרת הציוד שלה ניתן למצוא ביפן, סין, ברזיל, טוניסיה וכמעט בכל מדינה העולה על דעתכם.

מייצרים בירה למעלה מ- 85 שנה
מייצרים בירה למעלה מ- 85 שנה
 

כתבות שאולי יעניינו אותך