אקס-מיינד חדר בריחה - Escape Room Mind-X

פענוח תעלומה מרתקת

חדרי בריחה נחשבים למקומות בילוי פופולאריים במיוחד. הכניסה לתוך חדר ממנו ניתן לצאת רק באמצעות העמידה באתגרים ומשימות או פענוח תעלומות מרתקת אנשים רבים ברחבי העולם. היום כמעט בכל עיר ניתן למצוא מספר חדרי בריחה. בחדרי הבריחה שוררת אווירה של מסתורין ופחד באמצעות החושך ואפקטים נוספים.

בוינה תוכלו לבקר באקס-מיינד (Escape Room Mind-X) שמציע מגוון חדרי בריחה - פענוח תעלומה מרתקת באנגלית (וגם בגרמנית) משחק הבריחה של שרלוק הולמס וכן חדר ההנגאובר

Mind-X Room Escape Wien
Mind-X Room Escape Wien
לפתור תעלומות עם שרלוק הולמס

מי אתם רוצים להיות? שרלוק הולמס או פרופסור מוריארטי? משחק הבריחה של שרלוק הולמס מיועד לארבעה עד שבעה משתתפים. המשתתפים מחולקים לשני צוותים- צוות שרלוק הולמס וצוות מוריארטי.

כמו מומחים אמיתיים בבלשות ופתרון תעלומות, כל צוות מתחיל את הבריחה לבד ללא הצוות האחר כשפענוח חידות ואתגרים עומדים בפניו. רק בשלב מאוחר יותר של המשחק נפגשים הצוותים וממשיכים את הבריחה יחד.

לאחר שכל צוות התנסה במשימות שונות, זה הזמן להוכיח את עצמכם במשימות מורכבות יותר בהן יצטרכו שני הצוותים לשתף פעולה עד שימצאו את עצמם מחוץ לחדר.  במשחק הבריחה של שרלוק הולמס תרגישו למשך שעה באנגליה של לפני יותר ממאה שנה.

להיות פיכחים בהנגאובר

בחדר ההנגאובר, בניגוד לחדרי בריחה אחרים, לא תחפשו דווקא מפתח כדי לצאת מהחדר. כאן תצטרכו דווקא למצוא בקבוק של יגרמייסטר, הליקר הגרמני המפורסם בעל ראש האייל והטעם המריר והמיוחד.

אבל לא פשוט להגיע אל הבקבוק. בכדי להגיע אליו צריכים להיות פיכחים לגמרי ובשיא העירנות, כי אתם עומדים לפענח חידות ותעלומות שיובילו אתכם בסוף אל הבקבוק הנכסף.

משחק ההנגאובר מיועד לשניים עד חמישה משתתפים כשהמשימות והחידות משתנות בהתאם. אין ספק שמשחק הבריחה הנגאובר, וחדר ההבריחה אקס מיינד בכלל, לוקח אתכם למקום אחר לגמרי, אל אווירה שונה מהאווירה הכללית של וינה ומראה לכם צד שונה לחלוטין של עיר הארמונות והקיסרות.

Mind-X Room Escape Wien
Mind-X Room Escape Wien
 

כתבות שאולי יעניינו אותך