זום מוזיאון הילדים - ZOOM Kindermuseum‬

בילוי חוייתי לכל המשפחה

זום מוזיאון הילדים (ZOOM Kindermuseum) הוא אחד המקומות בוינה הנחשב לממלכת הילדים. מוזיאון הילדים זום מלא צבע וגירויים המוקדש כל כולו להם. כאן מוזמנים הילדים לראות, לשמוע, לגעת, לעשות וכמובן לשאול הרבה שאלות.

מוזיאון זום לילדים מעמיד לרשות הילדים כלים רבים בכדי לחקור את מה שמסקרן אותם. המוזיאון מספק לילדים חוויה רב חושית: צבעים, מרקמים, צלילים ומרחב תנועה רחב הופכים את מוזיאון הילדים זום לבילוי חוייתי לא רק לילדים אלא לכל המשפחה.

זום - מוזיאון ילדים בוינה | | Photo By: ZOOM Children's Museum/J.J. Kucek

למצוא תשובות לשאלות

זום מוזיאון הילדים הוא בית למגוון תערוכות אינטראקטיביות. כאן לא רק שמותר לגעת במוצגים הפרושים באולמות הרחבים, אלא הנגיעה וההתעסקות בהם היא מהותו של מוזיאון הילדים.

מהם גלי קול? למה אנו חייבים אור בכדי לראות? מה הקשר בין מוזיקה למתמטיקה? על שאלות אלה ועוד רבות אחרות יוכלו הילדים לענות במהלך הביקור במוזיאון זום, ואת התשובות לשאלות הם יגלו בעצמם תוך כדי תנועה.

אמנות עם שפע של מרחב

הסטודיו לאמנות של מוזיאון זום מהווה מקום נהדר ילדים בגילאי 3-12 אך כמובן גם הגדולים יותר יוכלו להעביר זמן בפעילות אמנותית וכיפית. בסטודיו ישנו הרבה מרחב המאפשר עבודה גם עם חומרים לא שגרתיים, חומרים שהילדים היו שמחים לעבוד איתם גם בבית אך לא תמיד הדבר אפשרי.

כלים מחימר, ציורים מלאי צבע על הקירות, ועוד שלל עבודות ויצירות ייצרו הילדים בסטודיו לאמנות והכל באווירה נעימה ותחושת חופש מוחלט.

מוזיאון חווייתי לילדים בוינה | | Photo By: ZOOM Children's Museum/J.J. Kucek

כל ילד והסרט שלו

אחד האזורים המרתקים במוזיאון הילדים זום המושכים ילדים רבים, במיוחד את הגדולים שבהם הוא הסטודיו לאנימציה. הילד רוצה להיות הדיסני הבא? הביקור בסטודיו לסרטי אנימציה במוזיאון הילדים נותן לו התחלה טובה. כאן, ללא כל ידע מוקדם, ילמדו הילדים טכניקות וייצרו בעצמם סרט אנימציה כיפי.

ומה עושים עם הקטנטנים? בזמן שהאחים הגדולים נהנים משלל הפעילויות שבמוזיאון, לקטנטנים בגילאי 0-6 מחכה מתחם האוקיינוס הקסום והססגוני בו מתקני משחקים בעיצוב יפהפה.

 

כתבות שאולי יעניינו אותך