מוזיאון הכרכרות - Kaiserliche Wagenburg

הכרכרות המפוארות של אנשי האצולה

נסו לדמיין את סינדרלה עושה דרכה בכרכרה מפוארת לנשף בארמון המלוכה. או לחילופין נסו לחשוב על הנשף בארמון שנברון שמתחיל בעוד מספר שעות והנה האורחים, אנשי האצולה, הקיסרות ומלוכה של אירופה מתחילים להגיע לארמון בתוך כיכרות מפוארות לבושים במיטב הבגדים. מוזיאון הכרכרות (Kaiserliche Wagenburg) בארמון שנברון מאפשר הצצה נדירה לעולם הכרכרות של פעם.

כניסה חינם עם Vienna Pass >>
 

מוזיאון הכרכרות בארמון שנברון

להיכנס לאווירה מלכותית

אז אם אתם רוצים להיכנס לאווירה מלכותית במיוחד, מומלץ לשלב בביקור בארמון שנברון גם ביקור במוזיאון הכרכרות (Imperial Carriage Museum). מוזיאון הכרכרות הוא מוזיאון קטן ומרשים בו ישנן כרכרות מסוגים שונים שלוקחות אתכם אל התקופות של אנשי אצולה, קיסרות ומלוכה.

אוסף הכרכרות הגדול בעולם

אמנם מדובר על מוזיאון קטן יחסית אך הוא אוצר בתוכו אוסף גדול של כרכרות, מרכבות, אפיריונים ומזחלות. חלק גדול מהם אינו מוצג אלא שמור בתנאים מיוחדים. בין המוצגים במוזיאון ניתן לראות את הכרכרה בה נסע פרנץ יוזף, הכרכרה של מריה תרזה, הכרכרה של נפוליאון (שאימץ את ארמון שנברון כמטה שלו לאחר שכבש את אוסטריה) ואפילו הכרכרה ששימשה את בנו של נפוליאון.

מוזיאון כרכרות בוינה

חוויה מקסימה לילדים

מוזיאון הכרכרות הוא מקום נהדר להגיע אליו עם ילדים. הם ללא ספק יכנסו אל עולם של סיפורים ואגדות למרות שכרכרות אלה שייכות לגמרי למציאות... מעבר למוזיאון, ארמון שנברון הוא מקום נהדר לילדים שישמחו לבקר בחדרים המלכותיים, בגני הארמון, גן החיות ועוד אטרקציות שמציע המקום.
 

המבנה בו שוכן מוזיאון הכרכרות של וינה

 

כתבות שאולי יעניינו אותך