סיור קארטינג בוינה - Hot Rod City Tour

המכונית המיניאטורית שכבשה את וינה

סיור קארטינג בוינה - Hot Rod City Tour, היא דרך כיפית במיוחד לסייר בוינה ולהגיע לכל האתרים המרכזיים והחשובים בעיר. זוהי מכונית מיניאטורית בה אתם נוהגים בעצמכם וכך משלבים את ההגעה לכל המקומות האטרקטיביים ביותר בעיר, הסברים מעניינים על כל אחד מהמקומות ונהיגה במכונית פתוחה וספורטיבית.
 

המכונית המיניאטורית שכבשה את וינה
המכונית המיניאטורית שכבשה את וינה
אופרה, דנובה ופרלמנט תוך שעתיים

במהלך השעתיים נוסעות המכוניות הייחודיות ברחובות העיר, בין כלי הרכב הסטנדרטיים הממלאים את העיר. המכוניות הלבנות והפתוחות, אשר עבור רבים הן כלי הרכב הדומה ביותר למכונית מירוץ בו יזכו לנסוע בחייהם, יקחו את מסיירים לאתרים החשובים והמשמעותים ביותר בעיר.

תעלת הדנובה, גלגל הענק של וינה, בניין האופרה, מבנה הפרלמנט המרשים, הפארק העירוני הירוק והיפהפה אשר כניסה אליו משכיחה כי מדובר בעיר גדולה, המוזיאון להיסטוריה של הטבע, האוניברסיטה ועוד תחנות חשובות בעיר. זוהי דרך נהדרת להכיר את האתרים, לעבור בהם ואף לשמוע עליהם הסברים והכל באופן חווייתי תוך כדי נהיגה ברכב יוצא דופן.

לטייל לבד ולהרגיש יחד

סיור קארטינג בוינה מאפשר לכל אלה אשר רוצים לדעת יותר ולהכיר מקום יותר לעומק אך מעדיפים לטייל באופן אינדיבידואלי לשלב בין רצונותיהם. כל נהג ברכב אמנם נוהג כשהוא ברכב לבדו אך באמצעות מכשיר הקשר יוכל לשמוע הסברים וסיפורים מרתקים על כל אחד מן האתרים. הרכב הייחודי נותן למסיירים נקודת מבט מיוחדת על העיר. המבנים, הארמונות, הגנים, הרחובות והכיכרות- כל אלה מקבלים מראה שונה מזווית ההסתכלות של המשתתפים ב- Hot Rod City Tour.
 

 

כתבות שאולי יעניינו אותך