סיורים והופעות באופרה של וינה - Staatsoper Guided Tours

לבקר בבית האופרה היפה באירופה

בית האופרה של וינה נחשב לאחד משלושת בתי האופרה המצליחים ביותר בעולם. כאן ניתן לשמוע אופרות ברמה הגבוהה ביותר ואף לראות מופעי בלט קסומים. בית האופרה של וינה מהווה נקודת ציון לטיולים בעיר אבל אם תרצו להתעכב קצת תוכלו לגלות כי בשעות היום נערכים סיורים מודרכים מרתקים ברחבי בית האופרה ובשעות הערב והלילה קונצרטים, אופרות ומופעים.

סיור בין האולמות המפוארים של בית האופרה של וינה
סיור בין האולמות המפוארים של בית האופרה של וינה
סיורים בבית האופרה - Wiener Staatsoper Guided Tours

את חוויית הביקור בבית האופרה המפואר של וינה ניתן לחוות לא רק ברכישת כרטיסים למופע אופרה או קונצרט. אלא ניתן לחוות את המקום ולסייר בין האולם, היציע, חדרי ה – VIP ועוד - כחלק מסיורים מודרכים המתקיימים במהלך שעות היום.

הסיורים המודרכים בבית האופרה לוקחים אתכם אל מאחורי הקלעים של בית האופרה המפואר והמרשים. כאן תראו את מה שנסתר מעיניהם של המגיעים למופע אופרה. סקרנים לראות את החדרים בהם ממתינים זמרי האופרה עד שמגיע תורם לעלות לבמה? לראות את שלל התלבושות הססגוניות? להכיר את הארכיטקטורה המפוארת, לשמוע עוד על בנייתו של המקום ועל דמויות מוכרות מעולם המוזיקה שעברו בו?

במהלך סיורים בבית האופרה תסיירו בכל חלקי הבניין, תשמעו עובדות מרתקות על החיים השלמים המתקיימים בחלקה האחורי של הבמה, כולל ביקורים באולם המרוצף אריחים יפהפיים והאולם בו שותים הזמרים תה לפני עלייתם לבמה.

לקינוח תעלו בגרם המדרגות המרשים אל האולם ותראו את המראה הייחודי שלו כאשר הוא ריק. אין ספק שהסיור עושה תאבון להגיע למקום גם להופעה ולראות כיצד הקסם קורה.

בית האופרה בלילה - לצפות בקונצרט, אופרה או הופעת בלט

בית האופרה מרשים במראהו הפנימי והחיצוני בכל שעה, אך בשעות הערב המקום מרשים עוד יותר. בית האופרה הוא מקום המתמלא חיים בשעות הלילה. אלה השעות בהן המקום הומה אנשים ומואר כולו באורות שהופכים אותו לזורח ממש.

הביקור בבית האופרה בלילה הוא חוויה בלי קשר למופע המועלה באותו ערב. בית האופרה ממוקם בלב העיר העתיקה על הרינגשטראסה, סמוך לארמון הופבורג ולמלון זאכר. במלון זאכר בוחרים להתגורר הזמרים המופיעים בבית האופרה בשל החיבור התת קרקעי בין השניים.

בבית האופרה של וינה בתי קפה ומסעדות עם מרפסות מהן ניתן להשקיף על הרינגשטראסה ועל שלל הארמונות והמבנים המיוחדים שבו. החוויה בלילה מועצמת לא רק בזכות התאורה של בית האופרה עצמו אלא גם בזכות התאורה המרשימה של כל אחד ממבני הפאר שסביבו.
 

לטפס בגרם המדרגות לתאי הצפייה של אנשי האצולה
לטפס בגרם המדרגות לתאי הצפייה של אנשי האצולה
 

כתבות שאולי יעניינו אותך