דיסקוטקים בוינה

מועדוני דיסקו בוינה - בעירו של מוצרט גם רוקדים

כשמטיילים בוינה במשך היום נראה כי חיי הלילה שלה, ובמיוחד אלו המאפיינים את הצעירים יותר כמו דיסקוטקים נדחקים הצידה לעומת חיי התרבות העשירים המאפיינים אותה.

עם זאת, יציאה בוינה בלילה, גם בעיר העתיקה השופעת ארמונות, מבנים עתיקים ומוזיאונים מראה כי לדיסקוטקים ולמועדונים בהחלט יש מקום ולא כל המקומיים והתיירים נוהרים למקומות הבילוי המעודנים כמו בית האופרה או התיאטרון.

אגב, הדיסקוטקים והמועדונים אינם נדחקים הצידה אך הם נדחקים למטה. רבים מהדיסקוטקים השווים בעיר ממוקמים במחילות נסתרות מתחת לפני הקרקע. לחלקם הכניסה היא דרך הירידה אל תחנות שונות של הרכבת התחתית הפזורות בעיר.

יחד עם העובדה שישנם דיסקוטקים רבים בהם יכולים האוסטרים לפרוק כל עול, עדיין מדובר בפריקת כל עול אלגנטית יחסית, בה לכל אחד שמעוניין לרקוד יש מקום ואילו התנהגות בריונית אינה נראית בה בדרך כלל.

הדיקוטקים המובילים של וינה

הדיסקוטקים בעיר וינה מספקים מוזיקה מגוונת, החל מרוק וכלה במוזיקה קובנית. קחו לכם ערב בו תצאו למסע לילי בעיר ותגלו וינה צעירה עם הרבה אנרגיות, מוזיקה ותנועה. בחרנו כמה מהדיסקוטקים הבולטים ביותר בעיר:

Volksgarten:

זוהי דוגמה לחיבור בין הישן לחדש, בין הרשמי למשוחרר. ה- Volksgarten נמצא על הרינג שטראסה שבעיר העתיקה, ממש בסמוך לארמון הופברג. אם ביום א' בבוקר תשמעו בארמון את נערי המקהלה המזמרים במיסת יום ראשון, בלילה המקום, אשר ביום משמש בית קפה תמים, מלא אנשים שבאים לרקוד ברחבת הריקודים.

במקום נערכים ערבים בסגנונות שונים. הוא מרווח ויש בו גם פינות רומנטיות ושקטות בין ריקוד לריקוד.

כתובת : Burgring 1, 1010 וינה

טלפון :43-1-5324241+

אתר אינטרנט : Volksgarten Disco

U4:

זמרים רבים נכנסו דרך שעריו של הדיסקוטק הזה, זמרים גדולים ולהקות כמו פרינס ונירוונה. זהו אחד הדיסקוטקים המוכרים, הותיקים ואפשר לומר אפילו המיתולוגים של וינה. גם אם היום הזמרים המופיעים במקום אינם בקנה מידה כזה, עדיין הדיסקוטק מספק מוזיקה מגוונת.

בכל יום נערכות מסיבות מסוגים שונים כי בוינה הדיסקוטקים והמועדונים אוהבים להיות בשביל כולם ושכל אחד ימצא בהם באחד הימים את הסגנון שבהוא אוהב. הדיסקוטק מחולק לשני חלקים: disco room ו- club room . אגב, אפילו המאבטח במקום הוא מיתולוגי ויתכן שלא בדק רק את הצעיר האוסטרי בן ה- 16 שבא לרקוד אלא גם את הוריו לפני לא מעט שנים...

כתובת : Schönbrunner Straße 222-228, 1120 וינה

טלפון : 43-1-81711920+

אתר אינטרנט : U4 Diskothek

Flex:

הפלקס הוא מועדון נחשב שמהווה מקום פופלארי מאוד עבור הצעירים אשר רוצים להתנועע לצליליה של מוזיקה אלקטרונית המושמעת ממערכת סאונד איכותית במיוחד. לא בכדי תקבלו הצעה מיוחדת ששווה להיענות לה- להצטייד  בזוג אטמי אזניים אותם תשימו בתיק... רק ליתר ביטחון.

במקום נערכות מסיבות בסגנונות שונים ומתקלטים בו די ג'יים מובילים באירופה. למרות שהדיסקוטק נמצא באזור פופולארי פחות- על אחת התעלות היוצאות מהדנובה, באזור הדאון טאון של וינה הוא נחשב לדיסקוטק שצעירים רבים ובעיקר הם נוהרים אליו. בצמוד לדיסקוטק ישנו בר בו ניתן לשתות משהו באופן רגוע ולשחרר את האוזניים מעט.

כתובת : Augartenbrücke 1, 1010 וינה

טלפון : 43-1-5337525+

אתר אינטרנט : Flex Club

 

כתבות שאולי יעניינו אותך