נשפים וריקודים בוינה

נשף ואלס בוינה

ריקוד הואלס המפורסם  מאפיין את תקופת הקיסרות האוסטרית, זה התחיל לפני מאות שנים אז הגיעו מאות בני אצולה, מלוכה, דוכסים וקיסרים מכל רחבי אירופה לארמון שנברון, בארמון הם זכו לכבוד ואירוח יוצא מן הכלל שכלל : יין טוב, אוכל גורמה ונשף ריקודים שנמשך לתוך הלילה.

נשף הריקודים ובמיוחד ריקוד הואלס לא עזב את וינה – אלא הפך להיות חלק מחיי הלילה של הערים וינה, זלצבורג וכד'. כך לדוגמא בארמון שנברון נפתח בית ספר לריקוד שמאמן את הרקדניות והרקדנים הצעירים ומכין אותם לנשף אוסטרי אמיתי – נשף ריקודי ואלס.

להזמנת כרטיסים מראש לקונצרטים בוינה - לחץ כאן >>

נשף ריקודי ואלס
נשף ריקודי ואלס

במידה וצפית בסרט "צלילי המוסיקה" עם ג'ולי רוברטס בוודאי יצא לך לראות את העושר והפאר שסבבו סביב אותם נשפים שנערכו בבית ה"קפטן". הנוער שצפה בעיניים מלאות התפעלות וציפה לגיל בו גם הם יוכלו ליטול חלק מאותם נשפים.

לבוש הולם

יציאה לבילוי לילי באחד הנשפים בעיר מחייבת לבוש הולם, הגבר מחויב להגיע לבוש חליפה ועניבה והאישה בשמלת ערב יפה, כך תוכל לחוות את חיי הלילה של אצולת העיר, הנשפים מתקיימים במספר מקומות ביניהם ארמון שנברון, ניתן לקבל מידע עדכני ומפורט בבתי המלון או באחד ממשרדי התיירות בעיר.

נשף ריקודים לתיירים

במידה וריקוד הוא לא הצד החזק שלך, תמיד תוכל להגיע למופע - נשף ריקודים שמתקיים במיוחד עבור תיירים, כאן תוכל לשבת עם בת הזוג ליד שולחן שמעוצב להפליא וערוך לסעודת מלכים, ללגום מכוס היין, לנשנש אוכל גורמה ולצפות ברקדנים והרקדניות המקצועיים שלבושים במיטב הבגדים המסורתיים ומפגינים במיוחד עבורך מכישוריהם בריקוד.

ערבי המופע מתקיימים בכמה מקומות בעיר ומומלץ להזמין מקום מראש, הכניסה מחייבת בלבוש הולם, כך תוכל להרגיש כמו מלך או דוכס ליום אחד.

חיי הלילה מחכים לך

ביקור בנשף ריקודים היא חוויה מיוחדת במינה, הלבוש, התפאורה, הריקודים ומוסיקה הם חלק מאירוע יוקרתי ורומנטי.

להזמנת כרטיסים מראש לקונצרטים בוינה - לחץ כאן >>

 

כתבות שאולי יעניינו אותך