מופע פולקלור אוסטרי - Wiener Heurigen Show

הופעה בניחוח מנהגים וסמלים של האוסטרים הראשונים

טברנות יין בהן מוגשים משקאות ונערכים מופעים מסורתיים אינם נחלתה של יוון בלבד. במזרח אוסטריה, באזור וינה ישנן טברנות יין ייחודיות הנקראות גם בשם הויריגנים.

ההויריגן הוא יין צעיר, עד סוף שנתו הראשונה. אחד ההויריגנים המפורסמים ביותר בוינה וסביבתה הוא הויריגן וולף. אם אתם רוצים לצלול לתוך הפולקלור האוסטרי במיטבו זה בדיוק המקום.

הזמינו עכשיו כרטיסים למופע פולקלור אוסטרי וארוחת ערב >>

נערות בלבוש אוסטרי מחלקות שנפס
נערות בלבוש אוסטרי מחלקות שנפס
לבוש אוסטרי מסורתי

מתי ראיתם בפעם האחרונה אוסטרים לבושים במיטב הבגדים המסורתיים שלהם- גברים עם ז'קטים, מכנסיים קצרים וכובעים או לחילופין שלייקס משעשע ונשים לבושות בחצאיות ארוכות עם קפלים- הדירנדל, סינר קשור על מותניהן וחולצות תפוחות שרוולים? (אולי מלבד פרסומת לאחד מסוגי היוגורט)

בהויריגן וולף האורחים יושבים תחת סוכות גפנים או בבית היין עצמו הבנוי עץ כהה. היין זורם במקום והאוכל הוא אוכל אוסטרי מסורתי מצויין. גולת הכותרת היא המופעים.

לשיר את היודל יודל הטירולי

שירת היודל על הטונים העולים והיורדים בה מנעימה את השהות במקום. רקדנים מפזזים בריקודי ולס או ריקודים מסורתיים אחרים.

את האופרטות על צליליהן הגבוהים לא ניתן לפספס. אמנם הויריגן וולף נמצא בוינה אך כשיושבים בו בהחלט רואים מול העיניים את כרי הדשא האין סופיים בהן רועות פרות, את הכרמים של עמק ווכאו הסמוך לוינה, את הדנובה הזורמת וחוצה את השדות, את האגמים הצלולים הפזורים ברחבי אוסטריה. כל השלווה של המדינה מתנקזת אל תוך המקום הזה.

לקחת חלק בהווי הווינאי

אם במהלך הטיול בעיר העתיקה אתם חווים את ההיסטוריה של העיר וינה באמצעות המבנים העתיקים והיפים, הארמונות ששימשו את השושלת ההבסבורגית וכל הקשור לחיים העירוניים שהיו במקום, בהויריגן וולף אשר עובר מאב לבן כבר כמה מאות שנים אתם מקבלים תמונה של ההיסטוריה והתרבות המלווה את חיי הכפר, את החקלאים. מדובר על מנהגים וסמלים הקיימים כבר שנים רבות, עוד בטרם התפתחה העיר וינה.

הזמינו עכשיו כרטיסים למופע פולקלור אוסטרי וארוחת ערב >>

שירת היודל, הריקודים, בציר הענבים והכנת היין בחבל הארץ של אוסטריה התחתית ועמק ווכאו קיימים מאות שנים ויותר. התרווחו לכם על הכסאות הנעימים, כשסביבכם גנים פורחים- גני היין ומעליכם סוכת גפנים, שתו יין טוב או משקה אחר וטעמו מן האוכל המסורתי המוכן במקום באהבה כבר שנים רבות

 

כתבות שאולי יעניינו אותך