ציורי הקיר של רמי מאירי בוינה

להרגיש בחוף הים של תל אביב במסעדת משו משו

ציורי הקיר המפורסמים של האומן רמי מאירי הגיעו עד לעיר וינה באוסטריה ומעתה כולם יכולים להנות מציורי קיר של נוף ים תל אביבי מרהיב ברשת מסעדות "משו משו". רשת הנמצאת בבעלות ישראלית. ברשת מסעדות  "משו משו" - תפריט עשיר ומגוון של אוכל ישראלי בתיבול מיוחד. במסעדות תוכלו לטעום בשרים על-האש, תבשילים, פלאפל מעולה, שווארמה, חומוס, טחינה ופיתות טריות.

בתמונה : בחורות לוגמות מהלימונדה המפורסמת של משו משו לרקע נוף ים תל אביבי
בתמונה : בחורות לוגמות מהלימונדה המפורסמת של משו משו לרקע נוף ים תל אביבי
ציורי הקיר ...

בעליה של רשת "משו משו" הווינאית,  אבי ושמעון, הזמינו בחודש מרץ השנה (2016) במיוחד מתל אביב לוינה את אומן ציורי הקיר המפורסם רמי מאירי במטרה לרענן את המסעדות בציורי קיר מרהיבים של נופי תל אביב וזה רגע לפני תחילת עונת התיירות העמוסה הנמשכת מאמצע חודש אפריל ועד סוף חודש אוקטובר.

בציור הקיר הענק במסעדת משו משו בעיר העתיקה של וינה אפשר לראות זוג בחורות, לוגמות כוס לימונדה צוננת, מנת חומוס וזיתים שמאחוריהם גלי הים של חוף תל אביב, מפרשיות ומרחוק בתי המלון והעיר יפו. בציור העליון מופיעים איורים של הבעלים אבי ושמעון לוגמים יין.

בציור הקיר בסניף משו משו באזור מדרחוב הקניות מריה הילפר שטרסה הצטלמו אבי ושמעון עם רמי מאירי על רקע ציור שמופיע בחלון הראווה של המסעדה. בציור תיירים צעירים בחוף הים בתל אביב

לציורים משמעות רבה, הם משקפים את האווירה הכיפית במסעדות משו משו, האוכל הטעים, הלימונדה המפורסמת ביותר בוינה והחומוס המעולה. לצד נוף הילדות של שמעון מתל אביב.

האומן רמי מאירי

האומן רמי מאירי, נולד בשנת 1957 והוא מחלוציה הראשונים של ציירי הקיר בישראל. רמי מאירי התפרסם בזכות ציורי הקיר הענקיים שמופעים על קירות רבים בערי ישראל. בין הציורים המפורסמים של רמי מאירי תוכלו למצוא את ציור  "הצעקה" בצומת קפלן ודרך בגין, סמוך למגדלי עזריאלי על גבי חומת בית הספר "מקס פיין", כמו גם, ציור ה"ילדים רוקדים" בעיר רמת גן בצומת רחוב ביאליק.

רמי מאירי משתמש בטכניקות הטעיית העין שגורמות לציורים להפוך מדמיון למציאות.

רשת משו משו - אוכל ישראלי בוינה

לרשת "משו משו" שלושה סניפים מצליחים בוינה.

1. הסניף הראשון ממוקם באזור העיר העתיקה מרחק של 5 דקות הליכה מהקתדרלה המפורסמת של סטפנוס הקדוש (סטפנפלאץ) ליד משרדי הקהילה היהודית של וינה

2. הסניף השני של משו משו ממוקם ליד רחוב מריה-הילפר-שטראסה, רחוב הקניות המפורסם של וינה שהפך למאן חצי מדרחוב.  במסעדה אפשר לארח קבוצות גדולות, כמו גם לערוך אירועים עד ל- 200 אנשים.

3. הסניף השלישי והחדש של הרשת נמצא ליד מלון הילטון בוינה, ליד הקניון הגדול "וינה מיט".

למידע מורחב : רשת מסעדות משו משו

 

 

כתבות שאולי יעניינו אותך