תצפית על העיר העתיקה ממלון Sofitel Vienna Stefandom

מלון יוקרה - יצירתו של האדריכל ז'אן נובלשוכן

ממש על גדות תעלת הדנובה שמפרידה בין לב העיר העתיקה לרובע (בצירק) ה-2 מוצב בגאון מבנה יוצא דופן מהתפאורה הווינאית, מבנה מצופה זכוכית ממנו בוקעים אורות צבעונים, זהו  מלון היוקרה סופיטל Sofitel Vienna Stefandom. בית מלון שבקומתו העליונה פועל בית קפה מסעדה ממנה נשקף נוף עוצר נשימה של העיר העתיקה של וינה..

הזמן חדר במלון סופיטל Sofitel Vienna Stefandom >>

התצפית מבית הקפה מסעדה של מלון היוקרה סופיטל וינה

להתפנק במלון יוקרה

המלון היוקרתי סופיטל בוינה (Sofitel Vienna Stefandom) מציע חדרים מרווחים ומפוארים מהם נשקף נוף מטריף של העיר העתיקה של וינה. המלון נמצא מרחק הליכה קצר מקתדרלת סטפנוס הקדוש וסמוך לתחבורה הציבורית. מלון מומלץ בוינה

תצפית מרהיבה מבית הקפה מסעדה

מלון היוקרה סופיטל וינה סטפנדום הינו מלון 5 כוכבים סופריור שתוכנן על ידי האדריכל המפורסם ז'אן נובלשוכן. בית המלון נמצא בלוקיישן בו כל העיר העתיקה פרושה לפניו. נקודה מדהימה ממנה ניתן לראות את כל נופם של הבתים העתיקים הבנויים בסגנון תקופת הרנסנס וימי הביניים, על העמודים, הקשתות והגילופים שבהם.

עם זאת, מלון סופיטל וינה סטפנדום  כה ייחודי במבנה ובארכיטקטורה שלו עד כי הוא בולט בלב מבנים של וינה וסביר כי תבחינו בו כמעט מיד שתגיעו לתעלת הדנובה שמפרידה בין הרובע ה- 1 לרובע ה- 2 של וינה וזאת לא רק בשל גובהו אלא בשל צבעו ומבנהו.

המלון בנוי שילוב של זכוכית כהה יחד עם אבן בגווני אפור בסגנון מודרני- קלאסי. אם תתקרבו תבחינו גם באזורים צבעוניים- מוארים שמהווים את גולת הכותרת של המלון עבור המטיילים הרבים.

תקרה משתקפת שצובעת את שמי וינה

אם תיכנסו למלון קסום ומפואר זה חוש הראיה שלכם יתבלבל מעט עד שתבינו את שמתרחש במקום. אפקטים של השתקפויות, אורות וצבעים יציגו לפניכם תמונות מרהיבות שלא תוכלו לשכוח.

בבית הקפה - מסעדה שנמצא בקומה העליונה של בית המלון תראו תקרה הצבועה בצבעים מרהיבים, צבעי שקיעה. צבעים אלה משתקפים בחלונות הזכוכית הענקיים וצובעים את שמי וינה בצבעים מרהיבים.

במקומות אחרים תראו על גבי התקרה תמונות יפהפיות כמו תמונת אקווריום המורכבת אף היא מאורות צבעוניים. התמונה משתקפת על גבי הרצפה כך שיהיו רגעים בהם לא תדעו אם אתם מתהלכים על הרצפה או התקרה. זכוכית אלכסונית תבלבל אתכם אף היא כך שתרגישו חוסר שליטה מסויים או ריחוף, כאילו אתם מהלכים בחלל.

הזמן חדר במלון סופיטל Sofitel Vienna Stefandom >>

קתדרלת סן סטפן מזווית ייחודית

גולת הכותרת של הנוף הנשקף מחלונות הענק של המלון הוא ללא ספק קתדרלת סן סטפן. קתדרלה זו היא הקתדרלה המרכזית ביותר באוסטריה בה יושב הארכיבישוף הקתולי של וינה. ממש כפי שהארכיבישוף מוקסם מהמלון היפהפה שצץ מולו, היושבים במסעדת המלון מוקסמים מהמראה של הקתדרלה, על הכיפה הרחבה והמגדלים המחודדים שניצבת ממש מולם.

משחק האורות והצבעים של הזכוכיות והתקרה הצבעונית הופכים את הקתדרלה למבנה מן האגדות. במהלך הטיול בעיר העתיקה הכנסו למלון סופיטל וינה סטפנדום המפואר, שבו במסעדת המלון וחוו חוויה רב חושית הכוללת בוודאי את חוש הטעם וחוש הראיה.

העיר עתיקה של וינה מבית הקפה במלון סופיטל

 

כתבות שאולי יעניינו אותך