שווקים של וינה

דוכני שווקים בוינה

בוינה ניתן למצוא מספר שווקים צבעונים ואותנטיים בהם נוהגים הווינאים לבלות, לקנות ולהנעים את זמנם, לרוב מדובר בשווקים קטנים בהם כמה עשרות בודדות של דוכנים סגנוניים מסודרים למופת המציעים לווינאים מבחר ירקות, פירות, גבינות, בשרים, נקניקים, טעימות גלו-ווין וכד'.

דוכן בשוק נאש מרקט
דוכן בשוק נאש מרקט

מלבד לאותם דוכנים תמיד תוכל למצוא מספר חקלאים עובדי אדמה ומנהלי משקים המציעים את מרכולתם האיכותית של תוצרת חקלאית אותה הם מגדלים או מייצרים בעצמם, לרוב מדובר בנקניקים מיוחדים, גבינות משק ויין.

לצד אותם חקלאים נמצאים בדרך קבע סוחרים המציעים פרטי לבוש וצעצועים. וכאן המקום להדגיש כי המחירים אותם הם מציעים גבוהים בדרך כלל מהמקובל וניתן את אותם פרטי לבוש להשיג זול יותר ברחוב הקניות הראשי "מריה-הילפר-שטראסה".

בעבר השווקים בעיקר השוק הראשי של וינה הנאשמרקט היו עמוסים בדוכני מזון אך בשנים האחרונות נהפכו חלק מאותם דוכנים למקומות בילוי, מסעדות המציעות מופעי מוסיקה לצד מאכלים מגוונים.

ביקור בשווקים המרהיבים של וינה הוא סיור חובה ואסור לפספס אותו בעיקר בשוק המרכזי ה"נאשמרקט", כאן בין דוכני השוק תוכל לחוות וללמוד על התרבות ואופיה של וינה.

כרמליטה מרקט

כרמליטה מרקט נמצא באזור השני של וינה מספר דקות הליכה מרחוב "טבור-שטראסה", בכרמליטה מרקט תוכל למצוא מגוון של דוכני מזון, מאפיה כשרה, וסוחרי בגדים, צעצועים ושלל אביזרים. בשוק נמצאת גם מכולת כשרה "הדר".

למידע מורחב אודות : כרמליטה מרקט

נאשמרקט

נאשמרקט הינו השוק המרכזי של וינה, מדובר בשוק הגדול של וינה בו תוכל למצוא דוכנים בשלל צבעים, מסעדות, מקומות בילוי ליליים, וחקלאים המציעים את מרכולתם הטרייה.

הנאשמרקט הפך לאחד האטרקציות של וינה המושכות עשרות אלפי תיירים כל שנה, בין דוכני השוק הרבים תוכל לפגוש סוחרים יהודיים המציעים מבחר גבינות, פלאפל ומזכרות.

בימי שבת מתקיימת חגיגה בנאשמרקט, אז פותחים את שוק הפשפשים ומאות מוכרים מגיעים ומציעים שלל פריטים יד-שניה, מזכרות וכלי בית ישנים.  

למידע מורחב אודות : נאשמרקט
 

 

כתבות שאולי יעניינו אותך