אתה נמצא ב: וינה > חופשה בוינה > חיי לילה בוינה > נשפים וריקודים בוינה

קטגוריות

חופשה בוינה
מסלולי טיולים

 
חיי לילה בוינה

 
מה לראות בוינה

 
אוכל בוינה

 
לינה בוינה

 
מגזין וינה

 
פסטיבלים בוינה

וינה מידע חיוני
תחבורה בוינה

 
קניות בוינה

 
קהילה יהודית בוינה

 
וינה מידע כללי

 
טיול מאורגן

 
השכרת רכב בוינה

 
טיסה לוינהנשפים וריקודים בוינה

נשף ואלס בוינה

ריקוד הואלס המפורסם  מאפיין את תקופת הקיסרות האוסטרית, זה התחיל לפני מאות שנים אז הגיעו מאות בני אצולה, מלוכה, דוכסים וקיסרים מכל רחבי אירופה לארמון שנברון, בארמון הם זכו לכבוד ואירוח יוצא מן הכלל שכלל : יין טוב, אוכל גורמה ונשף ריקודים שנמשך לתוך הלילה.

נשף הריקודים ובמיוחד ריקוד הואלס לא עזב את וינה – אלא הפך להיות חלק מחיי הלילה של הערים וינה, זלצבורג וכד'. כך לדוגמא בארמון שנברון נפתח בית ספר לריקוד שמאמן את הרקדניות והרקדנים הצעירים ומכין אותם לנשף אוסטרי אמיתי – נשף ריקודי ואלס.

במידה וצפית בסרט "צלילי המוסיקה" עם ג'ולי רוברטס בוודאי יצא לך לראות את העושר והפאר שסבבו סביב אותם נשפים שנערכו בבית ה"קפטן". הנוער שצפה בעיניים מלאות התפעלות וציפה לגיל בו גם הם יוכלו ליטול חלק מאותם נשפים.

לבוש הולם

יציאה לבילוי לילי באחד הנשפים בעיר מחייבת לבוש הולם, הגבר מחויב להגיע לבוש חליפה ועניבה והאישה בשמלת ערב יפה, כך תוכל לחוות את חיי הלילה של אצולת העיר, הנשפים מתקיימים במספר מקומות ביניהם ארמון שנברון, ניתן לקבל מידע עדכני ומפורט בבתי המלון או באחד ממשרדי התיירות בעיר.

נשף ריקודים לתיירים

במידה וריקוד הוא לא הצד החזק שלך, תמיד תוכל להגיע למופע - נשף ריקודים שמתקיים במיוחד עבור תיירים, כאן תוכל לשבת עם בת הזוג ליד שולחן שמעוצב להפליא וערוך לסעודת מלכים, ללגום מכוס היין, לנשנש אוכל גורמה ולצפות ברקדנים והרקדניות המקצועיים שלבושים במיטב הבגדים המסורתיים ומפגינים במיוחד עבורך מכישוריהם בריקוד.

ערבי המופע מתקיימים בכמה מקומות בעיר ומומלץ להזמין מקום מראש, הכניסה מחייבת בלבוש הולם, כך תוכל להרגיש כמו מלך או דוכס ליום אחד.

חיי הלילה מחכים לך

ביקור בנשף ריקודים היא חוויה מיוחדת במינה, הלבוש, התפאורה, הריקודים ומוסיקה הם חלק מאירוע יוקרתי ורומנטי.
 


ואלס בוינה
ציון הכתבה:
0 קולות [ממוצע: 0]
הדפס עמוד שלח לחבר
תגובות בפייסבוק תגובות באתר: (0)  
הוספת תגובה / חוות דעת:

שם: נושא / כותרת:
תוכן התגובה:
* קוד אבטחה:
בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

תגובות / חוות דעת
אין תגובות לעמוד זה

שימושי : וינה

אזהרה: המידע הנמסר באתר אינטרנט זה הינו מידע כללי ואינפורמטיבי בלבד, ויכול לשמש כמקור מידע לגולשים באתר בלבד. אין להציג מידע זה ו/או תשובות הניתנות במסגרת אתר אינטרנט זה, בפני כל גוף או גורם חיצוני ואין להסתמך עליהם לכל צורך אחר. המידע והייעוץ הניתנים באתר זה אינם יכולים לשמש כבסיס לכל הליך משפטי ו/או אחר וכל שימושם הוא ככלי המשמש בסיס להערכה אפשרית של זכויות, אפשרויות של אזרח/ית כזו או אחר/ת, המידע הנמסר באתר זה אינו מצוי באחריות העורכים ואין להסתמך עליו ככזה. לקבלת מידע מלא ומפורט יש לפנות לשגרירויות / משרדי התיירות השונים. 

מיזם אירופה כל הזכויות שמורות ל vienna.co.il (C) 2012 מדריך וינה קידום עסקים WiseGroup בניית אתרים