אתה נמצא ב: וינה > חופשה בוינה > פסטיבלים בוינה > אוקטובר פסט וינה

קטגוריות

חופשה בוינה
מסלולי טיולים

 
חיי לילה בוינה

 
מה לראות בוינה

 
אוכל בוינה

 
לינה בוינה

 
מגזין וינה

 
פסטיבלים בוינה

וינה מידע חיוני
תחבורה בוינה

 
קניות בוינה

 
קהילה יהודית בוינה

 
וינה מידע כללי

 
טיול מאורגן

 
השכרת רכב בוינה

 
טיסה לוינהאוקטובר פסט וינה

פסטיבל אוקטובר 2013

בלבוש אוסטרי מסורתי, מוסיקה על שלל גווניה, אוכל מקומי מעולה ובירה טעימה עומדים לחגוג עשרות אלפי ווינאים ותיירים את בוא הסתיו בפסטיבל אוקטובר 2013, (אוקטובר-פסט). הפסטיבל יתקיים החל מה - 19 לספטמבר ועד ה -  6 לאוקטובר למרגלותיו של הגלגל הענק, הפראטר של וינה.

שנה שלישית ברציפות

זאת השנה השלישית ברציפות בה מתקיים הפסטיבל העממי המבשר את תחילתו של הסתיו, לקראת הפסטיבל הוקמו שלושה אוהלים ענקיים ודוכני מזון ושתיה, כחלק מההפנינג הענק יופיעו להקות מוסיקה מז'אנרים שונים, מוסיקת ג'אז, מוסיקה אוסטרית מסורתית ועוד מגוון נגני רחוב שהסתובבו בשטח הפסטיבל ויעשו שמח.

ניחוח אוסטריה של זהב

השנה, אוקטובר פסט יהיה בניחוח אוסטריה של זהב, בתקופת הפסטיבל יגיעו נציגיהם האוסטריים של כל המחוזות, יציגו את עצמם, יספרו על מנהגיהם, יכינו מאכלים שמסמלים את המסורת של המחוז בו הם חיים, יילבשו בגדים מסורתיים ויחגגו לצלילי המוסיקה המקומית לה הם רגילים.

דוכני מזון ובירה

שניצל אוסטרי, בשר צלוי, נקניקיות עסיסיות, בירה ומגוון עשיר של מאפים אוסטרים, עומדים להיות מנת חלקם של עשרות אלפי ווינאים שיוצאים לחגוג את הפסטיבל המסורתי.

מגיעים לחגיגה

אם אתה בוינה בתקופת אוקטובר פסט, זאת חוויה שאסור לפספס, הכניסה לשטח הפסטיבל חינם, הופעות של זמרים ולהקות יהיו חיבות בכרטיס כניסה, החגיגה מסביב מיוחדת במינה, האוסטרים חוגגים בכל הזדמנות הפעם את בוא הנחליאלי ותחילת סתיו.

לפרטים נוספים : www.wienerwiesnfest.at
 


ציון הכתבה:
0 קולות [ממוצע: 0]
הדפס עמוד שלח לחבר
תגובות בפייסבוק תגובות באתר: (0)  
הוספת תגובה / חוות דעת:

שם: נושא / כותרת:
תוכן התגובה:
* קוד אבטחה:
בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

תגובות / חוות דעת
אין תגובות לעמוד זה

שימושי : וינה

אזהרה: המידע הנמסר באתר אינטרנט זה הינו מידע כללי ואינפורמטיבי בלבד, ויכול לשמש כמקור מידע לגולשים באתר בלבד. אין להציג מידע זה ו/או תשובות הניתנות במסגרת אתר אינטרנט זה, בפני כל גוף או גורם חיצוני ואין להסתמך עליהם לכל צורך אחר. המידע והייעוץ הניתנים באתר זה אינם יכולים לשמש כבסיס לכל הליך משפטי ו/או אחר וכל שימושם הוא ככלי המשמש בסיס להערכה אפשרית של זכויות, אפשרויות של אזרח/ית כזו או אחר/ת, המידע הנמסר באתר זה אינו מצוי באחריות העורכים ואין להסתמך עליו ככזה. לקבלת מידע מלא ומפורט יש לפנות לשגרירויות / משרדי התיירות השונים. 

מיזם אירופה כל הזכויות שמורות ל vienna.co.il (C) 2012 מדריך וינה קידום עסקים WiseGroup בניית אתרים