קונצרטים בוינה טריוואגו - השוואת מחירים וינה קארד ארמון הופבורג הופעות בוינה הגלגל הענק של וינה פראטר ארמון שנברון שטאט פארק - Stadtpark בית הפרלמנט של וינה סיור בכרכרה עם סוסים

אוקטובר פסט וינה

פסטיבל אוקטובר 2013

בלבוש אוסטרי מסורתי, מוסיקה על שלל גווניה, אוכל מקומי מעולה ובירה טעימה עומדים לחגוג עשרות אלפי ווינאים ותיירים את בוא הסתיו בפסטיבל אוקטובר 2013, (אוקטובר-פסט). הפסטיבל יתקיים החל מה - 19 לספטמבר ועד ה -  6 לאוקטובר למרגלותיו של הגלגל הענק, הפראטר של וינה.

שנה שלישית ברציפות

זאת השנה השלישית ברציפות בה מתקיים הפסטיבל העממי המבשר את תחילתו של הסתיו, לקראת הפסטיבל הוקמו שלושה אוהלים ענקיים ודוכני מזון ושתיה, כחלק מההפנינג הענק יופיעו להקות מוסיקה מז'אנרים שונים, מוסיקת ג'אז, מוסיקה אוסטרית מסורתית ועוד מגוון נגני רחוב שהסתובבו בשטח הפסטיבל ויעשו שמח.

ניחוח אוסטריה של זהב

השנה, אוקטובר פסט יהיה בניחוח אוסטריה של זהב, בתקופת הפסטיבל יגיעו נציגיהם האוסטריים של כל המחוזות, יציגו את עצמם, יספרו על מנהגיהם, יכינו מאכלים שמסמלים את המסורת של המחוז בו הם חיים, יילבשו בגדים מסורתיים ויחגגו לצלילי המוסיקה המקומית לה הם רגילים.

דוכני מזון ובירה

שניצל אוסטרי, בשר צלוי, נקניקיות עסיסיות, בירה ומגוון עשיר של מאפים אוסטרים, עומדים להיות מנת חלקם של עשרות אלפי ווינאים שיוצאים לחגוג את הפסטיבל המסורתי.

מגיעים לחגיגה

אם אתה בוינה בתקופת אוקטובר פסט, זאת חוויה שאסור לפספס, הכניסה לשטח הפסטיבל חינם, הופעות של זמרים ולהקות יהיו חיבות בכרטיס כניסה, החגיגה מסביב מיוחדת במינה, האוסטרים חוגגים בכל הזדמנות הפעם את בוא הנחליאלי ותחילת סתיו.

לפרטים נוספים : www.wienerwiesnfest.at
 

תגובות באתר: (0)
קטגוריות